Профільний брус (масив)

Будівельний матеріал - дерев'яний профільний брус , який по своїм характеристикам і економічності переважає так звичний в Україні оциліндрований брус .

З цього матеріалу можна будувати як малі архітектурні форми, так і сучасні споруди. Скласти з нього будівлю зможе навіть людина яка слабо знайома з дерев'яним домобудівництвом, що позволить з одного боку зекономити кошти під час світової фінансової кризи, а з другої сторони - не відмовлятися від своїх бажань.

В статті ми пропонуємо ознайомитися з позитивами профільного брусу і його порівняльними характеристиками . Так , зокрема, слід вказати , що по теплозбереженню профільний брус розміром 210х190 рівноцінний оциліндрованому брусу діаметром 300мм а явна цінова перевага на стороні першого. Втім, оцінювати даний товар Вам , шановні читачі.

ПЕРЕВАГИ ПРОФІЛЬНОГО БРУСУ


100% масив дерева. Основою являється брус хвойних порід, оброблений на сучасному обладнанні;
0 % клею. Екологічно чиста деревина;
має гарну поверхність. Будинок з цього брусу виглядає заможно;
теплий. Профільний брус за рахунок прилягання переважає оциліндрований брус по теплозбереженню. Так профільний брус 210х140 еквівалентний оциліндрованому брусу ді
аметром 200 мм., а 210х190 відповідно - брусу діаметром 300 мм.;
Економічний. Для досягнення одного і того ж показника теплозбереження профільного брусу на стіни будинку йде на 40% менше по об'єму чим оциліндрованого брусу , і він дешевше оциліндрованого брусу , що робить профільний брус самим вигідним будматеріалом;
не потрібно конопатити після осадки;
в стіни не затікає вода;
менше тріщин на поверхні. Дерево без тріщин не буває, але в будинках з профільним брусом можливість їх появи значно менша, так як в брусі знято напругу з чотирьох сторін;
мінімальні затрати при встановленні. Монтаж можна зробити і своїми силами, оскільки непотрібні станки для зарізу чашок як при встановленні оциліндрованого брусу і непотрібно наймати дорогих майстрів.
Брус легко поєднується в середині будинку з конструкціями з металопрофілю, гіпсокартонними системами, керамічною плиткою, вагонкою, блок-хаузом і може об'єднувати різні стилі дизайну.
Непотрібне зовнішнє оздоблення стін, яке на даний час є дуже дорогим.

Для перегляду всіх фото натисніть на картинки, які розміщені нижче

дивіться також - Профільний брус (масив) + утепювач