Про нас

Шановний читач!

 

Наша компанія заснована в 2006 році,  в переддень світової фінансової кризи.

Як і всі наші клієнти, сьогодні ми переживаємо складні часи, які склалися як на ринку дерев’яного домобудівництва так і на ринку лісопереробної промисловості в цілому.

Однак, незважаючи на це , ми постійно вдосконалюємося і йдемо назустріч своїм замовникам, яких ми насправді вважаємо своїми партнерами.

За цей час ми збудували немало будинків і споруд і тим самим оправдали сподівання людей, які  довірили нам свої заощадження .

 

Ми будували, будуємо і будемо будувати.

 

Незважаючи на все, ми вдосконалюємо свої вміння і майстерність. Наші колишні замовники стають нашими партнерами і ми спільно заявляємо , що збудувати дерев’яний будинок і жити в ньому - це здійсненна мрія кожної людини, яка нашими спільними зусиллями може втілитися в життя.

Ми вперто йдемо до цілі що стосується отримання замовлення і його виконання. Адже часто переконати майбутнього клієнта, довести йому свої погляди і запропонувати свої оптимальні шляхи здійснення його мрії  не так просто. Часом на цьому шляху знаходяться безліч «радників» і «професіоналів» , які в своєму житті не побудували і собачої будки але радять іншим людям так ніби все життя будували хмарочоси. Інтернет і форуми рясніють безліччю порад, яких неможливо втілити в життя.

Тому наша компанія пропонує всім, хто хоче стати нашим замовником, подивитися на наші роботи «в живу» і оцінити їх якість. Повірте : ліпше один раз побачити чим сто раз почути.

А щодо ціни і якості можемо сказати наступне: ми будуємо лише з матеріалу, який самі заготовлюємо в карпатських горах або купляємо у  своїх партнерів і ціну для замовника ми, як виробники, можемо запропонувати оптимальну .

Щоб втілити своє бажання в життя, Вам необхідно зробити всього один крок - подзвонити або написати нам. Повірте, з нами будівництво Вашого дерев’яного будинку перетвориться в щасливу історію з хорошим закінченням.

 

Бажаємо всім людям, незалежно від того будують вони дерев’яний будинок чи ні, щастя, здоров’я, успіхів і наснаги у цей складний для держави і для всіх нас час

 

 

З повагою,

 власники будівельної компанії «Максимум-плюс»

 Ростислав і Ярослав.

дивіться також - Про нас